Poslední veřejné zasedání starého zastupitelstva dnes

Autor: administrator <thordej(at)seznam.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 07. 10. 2010

Poslední veřejné zasedání starého zastupitelstva bylo vyhlášeno na dnes, 7. října 2010 už v 18:00 v rybárně.

Stěžejním obsahem veřejného zasedání je "projednání kupní a úvěrové smlouvy na budovu obecního úřadu". Zarážející je fakt, že OBĚ smlouvy -  kupní i úvěrová na budovu OÚ K Dobročovicům 35 již BYLY UZAVŘENY!

Dalším smutným konstatováním je to že veřejné zasedání NEBYLO řádně podle zákona vyhlášeno. Vyhlášení viselo jen na úřední desce před obecním úřadem avšak na elektronické úřední desce (obecních stránkách) do dnešního dne NENÍ konání tohoto veřejného zasedání vyvěšeno.

Poslední veřejné zasedání starého zastupitelstva 7.10.2010

PROSÍME VÁS, KDO ZACHYTÍTE TUTO INFORMACI, PŘIJĎTE.Nevíme co má být obsahem bodu "projednání kupní a úvěrové smlouvy na budovu OÚ", ale v tomto okamžiku, kdy již jsou smlouvy uzavřeny lze projednávat už jen to, jaké sankce budou uplatňovány k tíži obce (respektive novému zastupitelstvu) v případě vypovězení úvěru, zda vůbec a z jakých prostředků bude obec dluh splácet a jestli může starosta ručit svým majetkem za tento úvěr pokud jej obec nebude schopna splácet. Koupi nemovitosti realizoval podepsáním smlouvy bez předchozího řádného vyvěšení záměru, veřejného projednání a odsouhlasení v usnesení zastupitelstva.